Mariusz Pudzianowski o imigrantach

W ostatnim czasie dużo się mówi o imigrantach, ciekawi was jakie zdanie ma o nich wielokrotni mistrz świata strongmen?
Mariusz Pudzianowski na temat imigrantów wyraża się stanowczo a oto jeden z jego postów na oficjalnym fanpage:

"Nienawidzę braku szacunku do człowieka! Naoglądałem się sporo, gdzie radykalni arabscy imigranci traktują nas jak śmieci! Podsumowanie moich poglądów macie poniżej, możecie się nimi dzielić do woli!

Nie trzeba być jasnowidzem, aby przewidzieć skutki masowej arabskiej imigracji jak w UK, DE, FR czy innych krajach UE, gdzie europejskie wartości nie są respektowane!
My Polacy kochamy nasz kraj i wiemy, że stawka tej sprawy jest dla nas zbyt wysoka, aby siedzieć z założonymi rękami i czekać na pesymistyczny scenariusz! Takie sprawy jak przygarnianie imigrantów o niepewnych zamiarach i agresywnej doktrynie wyznaniowej, mimo woli spotkają się z naszym oporem!!!
Polska ma nierozwiązane problemy obywateli w kraju i na emigracji. Mnóstwo Polaków wyjechało za chlebem i musieli się dostosować do warunków tam panujących. Jeśli arabscy imigranci przyjadą do nas, mamy prawo tego od nich wymagać!
Jeśli chcesz wejść między wrony, musisz krakać tak jak one!
Asymilacja albo wypad! TANIO SKÓRY NIE SPRZEDAMY!"
Moim zdaniem Mariusz Pudzianowski bardzo dobrze mówi bo jeśli już wpuścimy do siebie imigrantów to nie możemy dostosowywać się do nich tylko oni muszą dostosować się do naszych praw!
Mariusz Pudzianowski o imigrantach

 Jeśli pozwolimy imigrantom wprowadzać u nas swoje prawa to prędzej czy później wejdą nam na głowę a tak nie może być! Ważną kwestią są też zamachy które ostatnio miały miejsce we Francji, nie chcemy tego w Polsce prawda?
Jeśli chodzi o mnie to popieram Pana Mariusza w 100% i nie zmienię zdania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz